Küçük Plastik Kapak

Küçük Plastik Kapak

Küçük plastik kapak isteğinize göre farklı ölçülerde üretilirler ve enjeksiyon kalıplama yöntemi ile şekillendirilirler. Katı veya sıvı ürünlerin saklanması için kullanılan plastik kapaklar ürünlerinizi aşağıdaki etkenlere karşı koruma sağlar:

  • Nem
  • Su
  • Kir
  • Toz
  • Kemirgenler
  • Çevresel başka faktörler

Plastik kapak, koruma sağladıkları ürün için izolasyon görevi görürler. İzolasyon yaparlarken ürünün tadında hiçbir değişikliğe neden olmazlar ve koku yapmazlar. Organik malzemeden üretilirler ve bünyelerinde kimyasal barındırmazlar.

Geri dönüşüme uygun olan plastik kapakların insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi yoktur. Uygun maliyetler ile ürünlerinizi en iyi şekilde saklayabilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz. Desenleri ve baskılı modelleri ile markanızı en iyi şekilde temsil ederler.

Küçük Plastik Kapaklı Kutu

Plastik kapaklar beyaz, mavi, yeşil, kırmızı, sarı, turuncu gibi aklınıza gelebilecek her renkte üretilebilirler. Standart ölçülerde hazır modellerden satın alabilirsiniz fakat dilerseniz firmanıza özel tasarım da yaptırabilirsiniz. Küçük plastik kapak birleşecekleri kaplarla birlikte uyumlu olurlar.

Hijyenik koşullarda üretilen plastik kapaklar baskılı modeller de olabilirler. Firma logonuzu ya da saklanılan ürünlerin detaylarını kapak üzerine bastırabilirsiniz. Bu şekilde kaliteli bir sunum olur ve müşteriler için tanıtım aracı elde etmiş olursunuz.

Emniyetli ya da kilitli modeller ile özellikle sıvı gıdaları en iyi şekilde saklayabilirsiniz. Spor yapan kişiler için emniyetli matara kapakları hareket halindeyken suyunuzu muhafaza ederek tüketmenizi sağlar.

Küçük Kapaklı Plastik Kap

Günümüzde en çok kullanılan ürünlerden biri plastik kapaklardır. Günlük hayatımızın her alanında olurlar ve hayatımızı kolaylaştırırlar. Kullanım yerleri çok fazla olduğunda hiçbir zaman plastik kapaklara olan talep bitmez.

En çok kullanılan sektörlerden biri ilaç sektörüdür. Emniyetli plastik kapaklar ile ilaçlar en iyi şekilde muhafaza edilir. Kavanoz sektörü için de plastik kapaklar olmazsa olmaz ürünlerdir.

Pet şişe ya da cam şişe kapakları en çok plastik kapaklardan seçilir ve kullanımı her zaman hijyeniktir. Kozmetik sektörü için de plastik kapaklar her zaman karşımıza çıkarlar.

DİĞER HABERLER

WhatsApp