Plastik Delikli Kapak

Plastik Delikli Kapak

Plastik delikli kapak sıcak ya da soğuk içeceklerin tüketimi için en çok tercih edilen ürünlerdir. Kahve zincirleri, restaurantlar, fast food zincirleri gibi farklı sektörler içecekleri plastik delikli kapaklarda sunmayı tercih ederler.

Plastik kapağın ortasında bulunan delik sayesinde pipet yardımı ile içecek tüketimi daha pratik ve kolay bir hal alır. Yolda yürürken ya da iş yerinde çalışırken içeceğinizi güvenle tüketebilirsiniz. Plastik delikli kapaklarda en çok tüketilen ürünler şunlardır:

  • Buzlu içecekler
  • Çeşnili içecekler
  • Smoothie
  • Taze sıkılan meyve suları

Plastik delikli kapaklar genellikle şeffaf olarak tercih edilirler. Firmanın isteğine göre üzerine logo baskılı modeller vardır. Logo baskısı sayesinde reklam yapabilirsiniz.

Delikli Plastik Kapak

Plastik delikli kapaklar genelde 12 oz büyüklüğünde bardak kullanımı için uygun olurlar. Bir partide ya da etkinlikte kullanımı güvenli olduğu için en çok rastladığımız ürünlerden biridir. Plastik delikli kapak dayanıklı plastikten üretilir.

Şeffaf yapısı kırılgan gözükse de sağlamdır ve çatlamalara ya da kırılmalara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Delikli plastik kapaklar tek kullanımlık olan ürünlerdir. İnsan sağlığına uygun olacak şekilde üretilirler ve geri dönüşüme uygundurlar.

İçecek satışı yapıyorsanız eğer ürününüzü müşterilere en güvenli şekilde plastik delikli kapaklar ile doldurup sunabilirsiniz. Uyumlu modelleri sayesinde her türlü kapak modeline uyum sağlarlar. Şeffaf olması ürünün görünürlüğü açısından işlevsel bir özelliktir.

Plastik Kapak Yapımı

Plastik kapak, enjeksiyon kalıplarında şekillenirler. Kapak tasarımları öncelikle bilgisayar ortamında yapılır ve enjeksiyon makineleri ile seri üretime geçilir. Sipariş verdiğinizde tek seferde 5000 adete kadar ürün satın alabilirsiniz.

Plastik hem dayanıklı hem de uygun fiyatlı bir ürün olduğu için günümüzde en çok kullanılan ham maddelerden biridir. Geri dönüşüme uygun yapıları sayesinde doğa dostudur.

Plastik delikli kapaklar her içeceği tamamen güven altına alır ve sızdırmaz özelliği sayesinde müşteriler rahat bir şekilde içeceğini tüketebilir. Şık tasarımları ile her ortama uyum sağlayacak modeller vardır.

DİĞER HABERLER

WhatsApp