Plastik Islak Mendil Kapağı

Plastik Islak Mendil Kapağı

Plastik ıslak mendil kapağı büyük restaurantlardan günlük ev kullanımlarına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanılan ham madde kaliteli plastikten olup geri dönüşümlü ve doğa dostudur.

Özel makinelerde üretilen plastik ıslak mendil kapağı farklı ölçü ve modellere de sahip olabilir. İti açmalı ya da kilitli iki parçadan oluşan kapaklar farklı renklere de sahip olabilirler. Islak mendiller özellikle son yıllarda daha fazla tüketmeye başladığımız ürünlerdir. Kişisel bakım amacıyla üretilirler ve kullanımı pratiktir.

Her kapak çeşidi gibi plastik ıslak mendil kapağı ölçüleri de kullanılan kaba uygun olmalıdır. Çünkü ıslak mendil alkol içeren uçucu bir madde ile üretilir ve eğer kapak sızma ya da tam oturmama gibi problemler çıkarırsa ıslak mendiller kullanılamayacak şekilde kurur.

Plastik Kapaklı Kutu

Farklı ölçü ve malzemelerden yapılabilen plastik ıslak mendil kapağı kutu modellere de sahiptir. Islak mendillerin işlevini koruyacak şekilde ve kapağı açtığınızda ıslak mendilin alımının kolay olacağı şekilde üretilirler.

Plastik kapaklar seri üretim yapılırlar ve toplu olarak da sipariş verilebilirler. Plastik ıslak mendil kapağı ölçüleri genellikle şu ölçülerde olur:

  • 28mm ölçü
  • 30mm ölçü
  • 32mm ölçü
  • 35mm ölçü

Ürün siparişi veren firmanın tercihine göre ölçü ve renk seçimi yapılır. Plastik ıslak mendil kapağı önce bilgisayar ortamında tasarlanır sonra üretime geçilir. Üretim aşaması hijyenik koşullara uygun olarak yapılır.

Plastik Kapak Üreticileri

Plastik kapak sektörü ülkemizde geniş üretim ağına sahip olan bir sektördür. Plastik ıslak mendil kapağı da diğer modeller gibi enjeksiyon makinelerinde üretilir. Bu makineler özel tasarlanmıştır ve tek seferde binlerce kapak üretimi yapabilirler. Ölçüler bilgisayar ortamında hazırlandıktan sonra burada kalıba dökülür.

Üretim doğa dostu bir şekilde yapılır. Hiçbir kimyasal madde barındırmayan organik ham maddeler kullanılır. Plastik ıslak mendil kapağı üretiminde kullanılan boyalar da buna dahildir.

Dayanıklı plastikten yapılan kapaklar uzun süre verimini korur ve ürünü en iyi şekilde saklar.

DİĞER HABERLER

WhatsApp