Plastik Kapak İmalatçıları

Plastik Kapak İmalatçıları

Plastik kapak imalatçıları kolay işlenebilir organik plastik ham maddeleri kullanarak günlük hayatımızı kolaylaştıracak malzemeler üretirler. Plastik çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş kullanışlı ham maddelerden biridir. Üretime uygun olan plastik çeşitleri şunlardır:

  • Termoplastik
  • Termoset

Eritilerek şekil alabilen termoplastik en çok kullanılan ham maddedir. Plastikler enjeksiyon makineleri kullanılarak şekillendirilirler. Günümüzde kullanılan plastiklerin en büyük avantajları geri dönüşüme uygun olmasıdır.

Plastiklerin yapısında petrol, kömür katranı, doğalgaz gibi maddeler bulunur. Plastikler suya karşı dirençli olurlar ve kimyasal maddelere karşı da dirençlidirler. Temiz bir malzemedir ve hafif yapıya sahiptir.

Şekillendirilmesi kolay olan plastiklerin üretim aşamasında kalıba yerleştirilmesi ve çıkarılması da kolaydır.

Plastik Kapak Satın Al

Plastik kapak satın almak istediğinizde nasıl bir ürün için ihtiyacınız olduğu ve özelliklerini bildirmeniz yeterlidir. Plastik kapak imalatçıları baskılı kapak modelleri ile firmanız için en doğru seçeneği sunar.

Üzerinde logo baskılı plastik kapaklar ile firmanız için hem kullanışlı ve kaliteli bir ürün hem de tanıtım aracı elde etmiş olursunuz. Plastik kapaklar dilediğiniz ölçüde ve boyutta üretilebilir.

Gıda sektörü başta olmak üzere mobilya gibi birçok farklı sektörde plastik kapaklar kullanım alanına sahiptir. Ürün saklanması, korunması ve müşteriye zarar görmeden sağlıklı bir şekilde ulaştırılması için plastik kapaklar kullanılır. Plastik kapaklar sakladıkları ürünü dış etkenlerden korur ve sağlıklı kalmasını sağlar.

Plastik Şeffaf Kapak

Plastik kapaklar farklı boy ve renklerde üretilebilir. Şeffaf plastik kapak modelleri de firmalar tarafından tercih edilen tasarımlardır. Şeffaf kapak sayesinde ürünü her zaman kontrol edebilir ve aynı zamanda koruma sağlayabilirsiniz.

Enjeksiyon kalıpları bilgisayar ortamında tasarlanır ve çelik gibi sert metallerden üretilirler. Eritilmiş plastik ham maddesi enjeksiyon kalıbının içerisine enjekte edilir burada kalıbın şeklini alır.

Plastik kapaklar seri üretimdir ve tek seferde 5000 adete kadar üretim yaptırabilirsiniz. Plastik kapak çeşitleri dayanıklı ve insan sağlığına uygundur. Kimyasal madde içermezler ve sakladıkları ürüne etki etmezler.

DİĞER HABERLER

WhatsApp