Plastik Kapak Konya

Plastik Kapak Konya

Plastik kapak Konya ve çevresi bazında sipariş vermek istediğinizde öncelikle ne tarz bir ürün istediğinize ve ölçülerine karar vermeniz gerekir. Plastik kapak siparişleri için öncelikle saklayacağınız ürüne göre seçim yapılır. Pet şişe kapağı ile kavanoz kapağı arasında tasarım ve ölçü farkı bulunur.

Plastik kapak üretimine geçilmeden önce bilgisayar ortamında tasarım ve ölçülendirme gerçekleştirilir. Üretim aşamasına geçildiğinde enjeksiyon kalıplar kullanılır. Plastik kapakların hayatımızın her alanında karşımıza çıkmasının sebepleri şunlardır:

  • Esnek ve dayanıklı olmaları.
  • Hafif olmaları ve uzun süre kullanılabilmeleri.
  • Sızdırmaz olmaları.
  • Saklamak istediğimiz gıdayı dış etkenlerden yüzde yüz koruma sağlamaları.
  • Saklanacak gıdanın tadında veya kokusunda hiçbir değişiklik yapmamaları.

Plastik Kapak Kilidi

Plastik kapaklar kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip olabilirler. Matara kapakları emniyetli ve kilitli modeller sayesinde spor salonlarında ya da yürüyüşlerde en çok tercih edilen ürünlerdir.

Hareket halinde taşınan suyun ya da farklı türden bir içeceğin dökülmemesi ve sızdırmaması için kilitli plastik kapak modelleri en kullanışlı ürünlerdir. Plastik kapak Konya ve ülkenin her yerinde büyük bir istihdama sahip olan bir sektördür. Seri üretim şeklinde üretilirler ve üretim aşaması oldukça titiz ele alınır.

Üretim sırasında kullanılan ham madde termoplastik malzemedir ve geri dönüşüme uygun olması sebebiyle doğa dostudur. Çevrenizi koruduğunuzu bilerek içiniz rahat bir şekilde plastik kapak kullanımını tercih edebilirsiniz.

Plastik Lens Kapağı

Hayatımızın her alanında kullanışlı olan plastik kapaklar çok küçük boyutlarda bile yüksek işleve sahiptir. Birçok insanın kullandığı lens saklama kutuları plastik kapaklar sayesinde tam koruma sağlar ve lenslerinizin zarar görmeden korunmasına olanak verir.

Plastik kapakların üretim aşaması bazı insanlara göre kolay olarak düşünülür fakat ölçülendirme ve tasarım kısmı emek ve uzmanlık isteyen bir iştir. Enjeksiyon makineleri kurulum aşaması oldukça titiz ilerler. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra hızlı olan plastik kapakların seri üretim aşamasıdır. Tek seferde 5000 adet ürüne kadar aynı anda makinelerden çıkarılabilir.

Plastik kapak modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için -> https://www.consceptplastik.com/plastik-kapak-modelleri/

DİĞER HABERLER

WhatsApp