Plastik Kapak Tutucu

Plastik Kapak Tutucu

Plastik kapak tutucu her ölçüde kapak modeline uygun olarak üretilir ve çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. Plastik kapak tutucular her ortamda içeceğinizi ya da katı gıdanızı güvenle korumanızı sağlarlar.

Plastik kapak, günlük hayatımızda en çok karşımıza çıkan ürünlerdir. Plastik kapakların her alanda kolaylık sağlamasının sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Ulaşımı kolaydır.
  • İşlenebilir ürünlerdir.
  • Geri dönüşüme uygundurlar.

Gelişen teknolojiyle birlikte plastik kapak endüstrisi de ilerleme göstermiştir ve farklı modellerde binlerce plastik kapak üretimi yapılır. Endüstriyel gıdalar, temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri, ilaç endüstrisi gibi farklı alanlarda kullanımı yaygındır.

Pet şişe veya cam şişe fark etmeksizin her modele uygun plastik kapak modelleri mevcuttur.

Plastik Dolap Kapak Tutucu

Evimizde ya da iş yerimizde kullandığımız dolapların kapakları istemsiz bir şekilde açılabilir ya da bir süre sonra deforme olabilir. Plastik kapak tutucu ürünleri sayesinde evinizde daha güvenli bir yaşam alanı oluşturursunuz.

Hangi modelde olurlarsa olsunlar kapak modelleri için plastik tutucular özel olarak üretilir ve uzun süre dayanıklı malzemeden yapılırlar. Enjeksiyon kalıplama yöntemiyle üretilen plastik kapak tutucular müşterinin isteğine göre ölçülendirilir ve hazırlanır.

Kapak tutucuların tasarım aşaması bilgisayar programı ile yapılır ve sonrasında müşteriden onay alındıktan sonra enjeksiyon makinesi ile üretimine geçilir. Enjeksiyon makineleri seri üretim yapan makinelerdir. Tek seferde 5000 adete kadar kapak tutucu siparişi verebilirsiniz.

Plastik Tutucu

Müşterinin isteğine göre tasarlanıp ölçülendirilen plastik kapaklar günümüzde evimizden iş yerimize kadar hayatımızı kolaylaştıran ürünlerdir. Akıllıca tasarlanan plastik kapaklar tüketiciye daha konforlu bir kullanım sunarlar.

Plastik kapaklar her yerde karşımızda olduğu için üretim aşaması kolay sanılır fakat emek ve dikkat gerektiren bir iştir. Toptan sipariş vereceğiniz zaman profesyonel bir firma ile çalışmanız gerekir.

Göze hoş görünen ve maksimum işleve sahip olan plastik kapak tutucular dilediğiniz renkte üretilebilir. Özel tasarım modeller yalnızca firmanıza özgü olur ve uygun maliyet ile fazla ürün sipariş verebilirsiniz.

DİĞER HABERLER

WhatsApp