Plastik Kapak Üreticileri İstanbul

Plastik Kapak Üreticileri İstanbul

Plastik kapak üreticileri İstanbul ve tüm diğer büyük şehirlerde üretimde en çok kullanılan malzemelerden biridir. Plastik kapaklar ev yaşamından endüstriyel hayata kadar birçok alanda verimli bir şekilde kullanılır. Plastik kapakların kullanım alanlarından başlıcaları şunlardır:

  • Aydınlatma sektörü
  • Elektrik endüstrisi
  • Araç sektörü
  • Ambalaj sektörü
  • Ev ile mutfak eşyaları

Kozmetikten gıda sektörüne kadar büyük istihdam sağlayan alanlarda da ürünlerin korunması, saklanması ve tüketiciye ulaştırılması için plastik kapaklar kullanılır. Plastik kapakların üretimi hem çok hızlı hem de kolaydır.

Plastik kapaklar enjeksiyon makineleri ile üretilirler. Özel tasarım enjeksiyon kalıplarında şekillenen plastik kapaklar oldukça farklı tasarım ve boyutlara sahiptir. Her ürün için özel boyutlandırma yapılır

Plastik Kapaklı Kutu

Plastik kapaklar özellikle ev yaşamımızda her işimizi kolaylaştırır ve gıdalarımızı korunaklı bir şekilde saklamamızı sağlarlar. Plastik kapak üreticileri İstanbul için sipariş vermek istediğinizde dilerseniz firmanız adına logo baskılı modeller de satın alabilirsiniz.

Sipariş verildikten sonra en kısa sürede istediğiniz miktarda plastik kapak firmanıza teslim edilir. Enjeksiyon makineleri tek seferde 5.000 adet plastik kapak üretme kapasitesine sahip olurlar.

Özel renk ve tasarımları ile firmanızın kurumsallığını müşterilerinize kaliteli bir şekilde sunabilirsiniz. Enjeksiyon kalıpları birden fazla göze sahip olduğu için aynı ürünün farklı boyutları aynı anda üretime girebilir. Plastik kapaklar geri dönüşüme uygun ürünlerdir ve çevre dostudurlar.

Plastik Kapak Kampanyası

Ülkemizde insanların bilinç kazanması adına birçok plastik kapak kampanyaları düzenlenir. Toplanan plastik kapaklar geri dönüşüme gönderilir ve bu şekilde üreticilere yeniden ham madde olarak geri döner.

Kaliteli plastik ham madde kullanımı sayesinde plastik kapaklar darbelere karşı dayanıklı olurlar ve uzun süre kullanılabilirler. Tüm plastik kapaklar insan sağlığına uygun şekilde üretilirler ve içlerinde kimyasal madde barındırmazlar.

Renkli plastik kapak tercih ederseniz boyama işlemi yine enjeksiyon makinelerinde üretim sırasında yapılır ve boya kimyasal içermez. Profesyonel bir hizmet aldığınızda firmanız için en kaliteli plastik kapaklar elde edersiniz.

DİĞER HABERLER

WhatsApp