Plastik Kilitli Kapak

Plastik Kilitli Kapak

Plastik kilitli kapak farklı kullanım yerlerine sahiptir ve katı ya da sıvı gıdaları güvenle saklamak için kullanılır. Plastik kapakların kullanım yerlerinden bazıları şunlardır:

  • Sıvı ve katı yiyeceklerin saklanması
  • Kozmetik sektörü
  • İlaç sektörü
  • Temizlik sektörü
  • Kişisel bakım sektörü
  • Oto bakım sektörü

Plastik kapaklar farklı ölçü, model ve renklerde olabilir ve seçim yapabileceğiniz zengin bir ürün seçeneği vardır. Tüm plastik kapaklar uluslararası standartlara uygun olarak üretilir.

Standart ölçülerde sipariş verebileceğiniz gibi kabına göre farklı ölçülerde de plastik kapak üretimi yaptırabilirsiniz. Cam şişeler ve pet şişeler için kullanımı uygun olan plastik kapaklar sakladıkları malzemeyi dış etkenlerde koruyarak sağlıklı kalmasını sağlar.

Plastik Kilitli Kapaklı Saklama Kabı

Plastik kilitli kapakların en çok kullanıldığı alanlardan biri yiyecekleri saklamak içindir. Yemekleri buzdolabında saklarken bozulmaması için kilitli plastik kapakları kullanırız.

En çok işlevsel olduğu alanlardan biri de mataralardır. Plastik kilitli kapak spor yapan biri için suyunu üzerine dökmeden muhafaza edebileceği mataralar ile yaşamı kolaylaştırır.

Yolda yürürken suyumuzu ya da içeceğimizi kilitli plastik kapaklar sayesinde dökmeden taşıyabiliriz ve kolayca tüketebiliriz. Beyaz, kırmızı, sarı, yeşil, turuncu gibi pek çok farklı renk seçeneği mevcuttur. İsteğe göre plastik kapaklar şeffaf da kullanılabilir.

Plastik kapaklar koruma sağladığı ürünün tadını asla değiştirmez ve koku yapmazlar. Geri dönüşüme uygun olan çevre dostu ürünlerdir.

Kilitli Kapaklı Plastik Kavanoz

Kilitli plastik kapakların evimizde ve farklı sektörlerde karşımıza çıkan modellerinden biri de kavanoz kapaklarıdır. Konserve ürünlerinizi en iyi şekilde koruma altına alırlar. Evinizde kış ayı için konserve yapmak isterseniz birbirinden güzel desenlere sahip olan plastik kapaklardan kullanabilirsiniz.

Plastik kapakları seçerken kullanılacak olan kabın ne renk olduğu ve boyutu da önemlidir. Kabın ve kapağın birbirine uyumlu olması gerekir. Gıda firmaları için toptan olarak sipariş verilebilen kilitli plastik kapaklar seri üretim yapılır.

Tasarım üzerinde anlaşıldıktan sonra üretim aşamasına geçilir ve özel makinelerde üretim yapılır.

DİĞER HABERLER

WhatsApp