Plastik Profil Kapak Fiyatları

Plastik Profil Kapak Fiyatları

Plastik profil kapak fiyatları seçtiğiniz modele ve kaç adet ürün sipariş vermek istediğinize bağlı olarak farklılık gösterir. Profil kapakları çeşitli malzemelerin uç noktalarının tamamen kapanmasını sağlayan ürünlerdir. Profil kapakları ihtiyaca göre farklı şekillere sahip olabilirler:

  • Yuvarlak profil kapakları
  • Kutu profil kapakları
  • Kare profil kapakları
  • Dikdörtgen profil kapakları

Boruların veya profillerin kapanması için özel olarak tasarlanırlar. Üretimleri enjeksiyon makinelerinde gerçekleştirilir. Profil kapaklarının hammaddesi plastiktir. Kullanılan hammadde tamamen organiktir ve kimyasal içermez.

Sert ve dayanıklı plastikten üretilirler bu sebeple uzun süre kullanım sağlanabilir. İsteğe göre toptan satın alınabilirler. Firmalar için toptan sipariş vermek fiyatlar açısından daha avantajlı olur.

Kutu Profil Plastik Kapak

Profillerin iki uç kısmı açıkta kaldığında bağlantı sağlanamaz ve çirkin bir görüntü oluşur. Profil kapakları ana profilin malzemesinden yapılır ve şekil olarak tamamlayıcı olur. Plastik profil kapak fiyatları ürünlerin boyutlarına göre de farklılık gösterebilir.

Hangi malzeme için sipariş edeceğiniz ve hangi boyutlarda istediğiniz fiyatın belirlenmesinde önemlidir. Tasarımı gerçekleştirecek kişiye doğru ve detaylı bir tarif verdiğinizde sizin için en uygun fiyat belirlenir ve teklif olarak sunulur.

Tasarım aşaması bittikten sonra hemen üretime geçilmez ve müşteriye bir tasarım taslağı sunulur. Taslak müşteri tarafından onay alırsa enjeksiyon kalıplama yöntemi ile üretime geçilir. Enjeksiyon makineleri en kaliteli ve hızlı üretimi sağlar.

Kutu Profil Plastik Kapak Fiyatları

Enjeksiyon kalıplama yöntemiyle üretilen profil kapakları sağlam malzemeden üretilir ve darbelere karşı da dayanıklı olurlar. Tasarım sırasında ölçülendirme birebir yapılır. Profil kapaklarının desenli bölgeleri ya da parlak bölgeleri önceden tasarım ile belirlenir.

Profil kapakları farklı renklerde üretilebilirler. Plastik hammaddesi şeffaf da olabileceği için müşteri isterse şeffaf halde de kalabilirler. Renklendirme de enjeksiyon kalıbın içerisinde gerçekleştirilir. Üretim aşamasında kullanılan hiçbir malzeme zararlı madde içermez.

Geri dönüşüme uygun ürünler olduğu için çevre dostu bir üretim biçimidir ve insan sağlığına tehdit oluşturmaz.

DİĞER HABERLER

WhatsApp