Plastik Şişe Kapak Üreticileri

Plastik Şişe Kapak Üreticileri

Plastik şişe kapak üreticileri gelişen teknolojiyle birlikte farklı tasarım ve renklerde birçok model üretmeye başlamıştır. Müşterinin isteğine göre ölçülendirme yapılabilir ve plastik kapakların üzerine baskı uygulanabilir.

Toptan olarak satın alınabilen plastik kapaklar firmalar tarafından logo baskılı tercih edilir. Marka tanıtımı ve uzak yerlerdeki potansiyel müşterilere ulaşabilmek için baskılı modeller çok elverişlidir.

Firma logosunun altına adres, telefon gibi bilgiler de yazılabilir. Müşteri plastik kapak satın alacağı zaman şu kriterlere önem verir:

  • Esnek olması.
  • Dayanıklılığı.
  • Hafiflik.
  • Kolay sterilizasyon.

Renkli ya da desenli modeller göze hoş görünürler ve çok çeşitli kullanım alanları vardır. Saklanacak ürünün kokusuna ya da lezzetine hiçbir müdahalede bulunmazlar.

Plastik Şişe Kapak Fiyatları

Plastik şişe kapakları müşterinin istediği adete göre seri üretilirler. Tek seferde 5000 adete kadar kapak siparişi verebilirsiniz. Plastik şişe kapak üreticileri plastik kapakları özel enjeksiyon kalıplarında şekillendirirler.

Birim üzerinden fiyatlandırılan plastik kapaklar toptan olarak sipariş verilebilir. Siparişler en kısa sürede adrese teslim edilir. Kapakların ham maddesi termoplastik denilen maddedir ve geri dönüşüme uygundur.

Plastik şişelerde korunacak olan içeceğin dışarıdan gelen toz ya da yabancı maddelerden saklanması insan sağlığı için önemlidir. Plastik kapaklar şişe içerisindeki içeceği hiçbir yabancı madde sızması olmayacak şekilde korur.

Sıcak veya soğuk içeceklerin taşınması için özel üretilen plastik kapaklar sıcaklığa dayanıklıdırlar.

Plastik Şişe Kapağı Nasıl Açılır

Plastik şişe kapaklarının üzerinde hangi yöne açılacağını gösteren bir işaret baskısı vardır. Öncelikle emniyetini açtıktan sonra doğru yöne çevirdiğiniz plastik kapak kolayca açılır.

Emniyetli modeller hareket halindeyken içeceğinizin korunmasını sağlar. İsteğe göre farklı çapta ölçülendirilebilirler. Mavi, yeşil, sarı, beyaz, şeffaf, kırmızı ve dilediğiniz her renkte kapak sipariş edebilirsiniz. Renklendirme üretim aşamasında enjeksiyon kalıbının içerisindeyken yapılır.

Üretim sırasında kullanılan boyalar kimyasal içermez ve organiktir. Hijyenik ortamda üretim gerçekleştirilir. Kullanımı oldukça kolay olan plastik şişe kapaklarının vidalı modelleri de sık tercih edilir.

DİĞER HABERLER

WhatsApp