Plastik Yumuşatıcı Kapağı

Plastik Yumuşatıcı Kapağı

Plastik yumuşatıcı kapağı özel tasarım modeller ve ölçüleri ile evlerimizde en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden biridir. Özel tasarım kapaklar öncelikle bilgisayar ortamında tasarlanır. Sonra özel enjeksiyon makinelerinde üretime geçilir.

Seri üretim olan plastik yumuşatıcı kapağı asla sızdırmaz ya da taşmaya sebep olmaz. Temizlik malzemeleri uzun süre kullanılan malzemeler olduğu için kapaklar da dayanıklıdır. Farklı renklerde imal edilebilirler.

Toptan sipariş de verilebilen plastik yumuşatıcı kapağı yuvarlak geçme, emniyetli, top kapaklı gibi çeşitlere sahip olabilir. Ürünü kullanacağınız zaman nasıl açacağınız kapakların üzerinde yazılı olur ve sizi ne tarafa açılacağına dair yönlendirir. Doğa dostu kapaklar geri dönüşümlüdür ve organik ham madde ile üretilir.

Plastik Kapak Fiyatları

Plastik kapakların fiyatları modeline ve adetine göre değişiklik gösterebilir. Plastik yumuşatıcı kapağı siparişi vereceğiniz zaman birim üzerinden fiyatlandırılır. İstediğiniz ölçü ve renklerde üretilebilir.

Hayatımızın büyük bir kısmında kullandığımız ve işimizi kolaylaştıran plastik kapakların özellikleri şunlardır:

  • Uzun süre dayanıklıdırlar.
  • Plastik yumuşatıcı kapağı gibi temizlik ürünleri için üretilen kapaklar asla sızdırmaz ve tam koruma sağlar.
  • Doğa dostudur.
  • Emniyetli modelleri ile çocuk olan ortamlarda güvenle kullanılabilirler.

Uygun fiyatlara kaliteli ürüne sahip olmak hem ev hem de firmalar için avantajlıdır. Plastik yumuşatıcı kapağı 28, 30, 32, 35 gibi farklı mm ölçülerinde kullanılabilirler. Üretim aşaması bittikten sonra adresinize teslim olur.

Plastik Geçme Kapak

Farklı modellerden oluşan plastik yumuşatıcı kapağı özel makinelerde üretilir. Farklı kalıplar vardır ve ölçülere uygun kalıp seçilerek kullanılır. Geçme modellerde uygulanan yöntem de aynıdır.

Eritilmiş ya da soğuk plastik ham maddesi işlenerek kalıba dökülür. Üretim sonrası hak madde artıkları da oluşur ve bu artıklar da sonra geri dönüştürülerek yeniden kullanılır. Plastik yumuşatıcı kapağı modelleri üzerine firma bilgileri de işlenebilir.

Bir marka oluşturmak için plastik kapaklar avantajlı fırsatlar sunar. Baskılı ile baskısız modeller arasında da fiyat farkları vardır. Sizin için en uygun modele göre fiyat belirlenir.

DİĞER HABERLER

WhatsApp