Profil Plastik Kapak

Profil Plastik Kapak

Profil plastik kapak özel tasarlanmış ürünlerdir ve profil ya da boruların uç kısımlarının kapatılması için kullanılırlar. Profil kapaklarının hangi boyutta olacağı ve ne işlevi göreceği kapatması için üretilen malzemenin ne olduğuna göre değişiklik gösterir. Profil kapaklarının en sık kullanıldıkları alanlar şunlardır:

  • Plastik boru kapatma profilleri
  • Sandalye ayağı kapatma profilleri
  • Kauçuk profil kapakları
  • Profil kapatma kapakları

Uçlarından kapama yapılacak malzemenin boyutuna göre kapak boyutları da özel olarak belirlenir. Üretime geçilmeden önce kapakların tasarımı bilgisayar ortamında gerçekleştirilir. Profil kapakları enjeksiyon kalıp yöntemi ile seri üretim halinde yapılırlar.

Müşteriye özel ölçülerde her boyuttan profil kapağı üretimi yapılabilir. Fiyatlar kapakların boyutlarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Plastik Profil Kapak Fiyatları

Profil kapaklarının boyutları kullanılacak malzemeye göre farklılık gösterir. Modelleme yapılırken müşterinin isteklerine göre tasarım ortaya çıkar. Sipariş verilirken kaç adet olacağı ve boyutlarına göre müşteriye özel bir fiyat teklifi çıkarılır.

Toptan olarak sipariş verilebilen profil plastik kapak dayanıklı ve sert plastikten üretilir. En çok kullanılan yöntem eritilmiş plastik hammaddesinin enjeksiyon makinelerinde şekillendirilmesidir.

Ürün fiyatları için bilgi almak istediğinizde web sitesine giriş yaparak inceleyebilirsiniz. Profil kapaklarının isteğe göre dikdörtgen ya da oval şekillerde farklı modelleri olabilir. Dayanıklı malzemeden üretildikleri için uzun süre sağlam şekilde kullanımı mümkündür. Müşteriye özel farklı renklerde sipariş verilebilirler.

Kutu Profil Plastik Kapak

Sektörlerde en çok kullanılan profil kapak modellerinden biri de kuru profil kapaklarıdır. Kare ya da dikdörtgen şeklinde üretilebilirler. Müşteri tasarım aşamasında nasıl bir modele ihtiyacı olduğunu ve kaç adet istediğini bildirdiğinde üretim aşamasına geçmeden öncelikle kendisine bir taslak sunulur.

Müşteri kendisine gösterilen taslağı onaylarsa enjeksiyon kalıp yöntemi ile üretim aşamasına geçilir. Hızlı üretim ve kaliteli malzeme ile ihtiyacınız olan hizmeti alırsınız. Profil kapakları isteğe göre farklı boyutlarda üretilebilir. Kullanılan plastik hammaddesi tamamen organiktir ve kimyasal içermez. Geri dönüşüme uygun malzeme kullanılır.

DİĞER HABERLER

WhatsApp