Siyah Plastik Kapak

Siyah Plastik Kapak

Siyah plastik kapak, plastik kapak çeşitlerinden mataralarda, kavanozlarda, vanalarda, tıpa olarak kullanılan kapak çeşitlerindendir. Mataralarda ve su şişelerinde kullanılan plastik kapaklarda genellikle emniyet kilidi bulunur.

Günümüzde oldukça sık kullanılmaya başlayan siyah plastik kapak renkli olması sebebiyle herhangi bir kokuya sebep olmaz ve şişenin içerisinde saklanan ürünün tadının değişimine sebebiyet vermez.

Siyah plastik kapak modellerinin kullanıldığı alanlardan bazıları şunlardır:

  • Sporcular için su taşıma şişelerinin kapakları
  • Islak mendil kapakları
  • Kavanoz kapakları
  • Tıraş losyonu, parfüm kapakları
  • Cam şişe kapağı
  • Pet şişe kapağı

Saklanacak ürünü koruyan ve içeriye hava geçmesine engel olan plastik kapak oldukça işlevsel ürünlerdir ve günlük hayatta çokça tercih edilirler.

Siyah Plastik Kavanoz Kapağı

Kış aylarında taze yiyecek tüketmek için ülkemizde oldukça fazla kurulan kavanozlarda da kullanılan siyah plastik kapak hava geçirmez tasarımlarıyla özel olarak üretilirler.

Ürün saklandığında ürünün üzerinde herhangi bir tat değişikliğine ya da kokuya sebep olmazlar ve yüzde yüz organiktirler. Siyah plastik kapak özel makinelerde üretildiklerinden ölçüleri aynıdır ve hatasızdır.

Üretici firma olarak satın almak istediğinizde sizin için özel olarak tasarlanır ve toplu olarak üretilirler. Kabartma şekilli ya da logolu olarak üretilebilen siyah plastik kapak fiyatları için telefon numarasından da bilgi alabilirsiniz.

Ürün pazarlama sektöründe üretilen ürünün kalitesi ile birlikte tüketiciye nasıl sunulduğu da önemli olduğundan plastik kapakların tasarımı özgün olmalıdır.

Siyah Kapaklı Plastik Su Şişesi

Siyah plastik kapak genellikle uzun yolculuğa çıkacak kişiler için matara ya da sporcular için su taşıma şişelerinde kullanılır. Şık ve modern tasarımlara sahip olan şişe ve kapaklar genellikle full siyah olarak tercih edilir.

Su sızdırmaz ve hava geçirmez özelliklere sahip siyah plastik kapak sağlam yapısı dolayısıyla uzun süre kullanılabilir ve doğa dostudur. Sıcak içecekleri muhafaza etmede kullanılan şişe termoslar için de üretilirler.

Sporcular için üretilen kapaklarda genellikle bir güç ile açılmasını sağlayan plastik kulp da bulunur. Bu şekilde kişi hareket halindeyken şişenin açılması engellenir.

DİĞER HABERLER

WhatsApp