Yuvarlak Plastik Kapak

Yuvarlak Plastik Kapak

Yuvarlak plastik kapak birçok farklı sektörde ürün saklamak ve muhafaza etmek amacıyla kullanılan kullanışlı bir üründür. Pet şişeler, cam şişeler, plastik kaplar gibi ürünlerin tamamlayıcısı olarak sakladıkları ürünü dış etkenlerden korurlar. Farklı ölçülere sahip olabilen plastik kapakların boyutları şöyledir:

  • 28mm
  • 30mm
  • 32mm
  • 35mm

Standart ölçülerde dilediğiniz adette plastik kapak siparişi verebilirsiniz. Eğer firmanıza özel farklı bir ölçü tercih ediyorsanız öncelikle nasıl bir ürün istediğinizi tasarımcı ile görüşerek ürünün ortaya çıkmasına yardımcı olursunuz.

Size özel hazırlanan plastik kapakların modelini ve boyutunu onayladığınızda üretim aşamasına geçilir. Üretim enjeksiyon makineleri ile yapılır ve seri üretim olarak tek seferde 5.000 adete kadar ürün siparişi verebilirsiniz.

Yuvarlak Plastik Kapaklı Kap

Günlük hayatımızda en çok kullandığımız ürünlerden biri olan yuvarlak plastik kapak isteğinize göre değişik tasarımlara sahip olabilir. Firmanıza özel baskılı modelleri ile tanıtım amaçlı da kullanabilirsiniz.

Plastik kapaklar güvenle ambalajlama demektir ve ürününüzü en iyi şekilde muhafaza ederler. Organik bir ham maddeye sahip oldukları için içlerinde kimyasal barındırmazlar.

Sporcular için matara kapağı, ilaç kapakları, kozmetik şişe kapakları, gıda kapları için kapaklar gibi birçok farklı kullanım alanı vardır. Kilitli, vidalı ya da iterek açılan modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Yuvarlak kapaklar isteğinize göre iki parça olarak da tasarlanabilir. Alttaki ince parçayı yırtarak açılan modeller oldukça fazla kullanılır.

Plastik Yuvarlak Kapaklı Kutu

Yuvarlak plastik kapakların en çok kullanıldığı alanlardan biri de kavanoz sektörüdür. Farklı ölçülerde ve desenlerde yüzlerce kapak çeşidinden bahsedebiliriz. Ürünleri en doğru şekilde saklarlar ve dış etkenlerden korurlar.

Hijyenik koşullara uygun biçimde üretilen plastik kapaklar endüstriyel kullanım için de uygundur. İçerisinde bulunan katı ya da sıvı malzemeyi dışarıda bulunan koşullardan koruma sağlayarak izolasyon yaparlar.

Kilitli ve emniyetli yuvarlak plastik kapaklar sayesinde kullanılacak satılan ürünü sadece alan kişi açabilir ve plastik kapaklar tüketiciye bu güvenliğin garantisini verirler.

Firmamız ile ilgili detaylı bilgi için -> https://www.consceptplastik.com/

DİĞER HABERLER

WhatsApp